Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2012, 23:40   #4
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Czas na małą reklamę.

Grałem w poprzedniej części od początku aż po jej przerwanie i muszę przyznać, że należy ona do trzech sesji której najlepiej wspominam. Daje duże możliwości kreacji postaci i interakcji z światem, no i daje dużą swobodę w rozwoju charakteru postaci.
Endless jako Mg ma swoje plusy i minusy, z czego największym z nich było jego zniknięcie na dłuższy okres, a tym samym zakończenie sesji, ale miejmy nadzieje że tym razem tak się nie stanie.
Jako dodatkowy plus powiem ze sesja bardzo porusza wyobraźnię, ja osobiście pisze aktualnie książkę właśnie na podstawie tego storytelingu (Może i ta część mnie natchnie, a postaci graczy trafią jako ciekawe postacie do mojej skromnej twórczości )

Tak więc polecam... a sam zobaczę czy czas na uczestnictwo będę miał. Mam nadzieje że znajdę taki.
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline