Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2012, 20:57   #6
Feniks
 
Reputacja: 1 Feniks nie jest za bardzo znanyFeniks nie jest za bardzo znany
Ok więc tak:

Nie banuję, żadnych mocy ale jak mówię indywidualne podejście będzie. Jeżeli ktoś mi walnie jakieś mega przegięcie w postaci niewrażliwości na wszelkie obrażenia czy inne cuda to na pewno poproszę o zmianę. Z drugiej strony prędkość odrzutowca to nic nadzwyczajnego, w końcu Goku już od 3 odcinka miał naddźwiękową chmurkę a to nic innego jak fly na poziomie przynajmniej 9 z limitation platform.

Son Gohan żyje sobie w swojej pustelni ten z początku sagi, w której zabiłby go Goku, w anime. Można by u nich trenować jeżeli będą przyjmowali uczniów.

Zaczynacie nie jako w podobnym czasie w którym zaczęła się Saga więc Krillan jeszcze do Genialnego Żółwia nie trafił, a Pilaf jeszcze nie zaczął szukać smoczych kul. Dodatkowo wciąż jedna z nich jest w posiadaniu Genialnego Żółwia.

Goku nie trafił na ziemię ale to nie znaczy, że nie został wysłany na inną planetę, na razie nic o tym nie wiecie.
Changelinga ciężko zrobić na poziomie PL5 więc raczej odpadają, chodzi mi o to, że po prostu nie banuje np grania androidem, robotem czy np latającym pterodaktylem ale liczę na rozsądek graczy i nikt nie stworzy niczego co po prostu będzie nie grywalne. Zauważ, że Genialny Żółw na pewno nie uczyłby nikogo, kto byłby w gruncie rzeczy zły.

Piccolo nie będzie dobry, co do reszty zobaczymy z czasem, bo w końcu są inne planety na których Goku może poznać żonę.

Lucifer wiem, że nie opisałem w tym poście rekrutacyjnym czegoś niezwykłego ale wierzę, że kampanie najlepiej piszą gracze i ich działania i mam ogólny zarys wydarzeń ale też nie chce zbyt wiele zdradzać.
 
Feniks jest offline