Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2012, 14:31   #23
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Primo jak tam stan rekrutacji? Masz już abishai'u jakieś kompletne KP?
Jedno. Solidna postać, karta krótka ale prezentacja postaci wystarczająca by mnie zadowolić. Gracz wie kim chce grać, postać ciekawa mimo że nie jest to kandydat do freak show. Rasa i klasa nie jest jakaś udziwniona .
Raczej standard d&d . Nie żebym wymagał od w standardowych ras, ale nadmiar udziwnień bardziej szkodzi niż pomaga bo ciężko potem wymyślić wiarygodną historię dla takiego mechanicznego puzzla.

Cytat:
Secudno przy jakiej minimalnej ilości osób sesja wystartuje?
Wedle kampanii min to 4. Mogę wziąć trójkę + mało rozgarniętego NPca w ramach uzupełnienia sił.
Teoretycznie jedynkę z fantastyczną postacią i graczem który byłby w stanie udźwignąć taką rozgrywkę. Bo nie każdy potrafi.
Ale ogólnie minimum to 4 lub 3 + NPC.

Cytat:
Moją postać mam już w głowie, teraz muszę tylko przelać ją na papier i wypełnić cyferki.
Pytanie tylko czy warto?
Ciężkie pytanie. Myślę że warto, bo przy poziomie 3 od historii postaci nie wymaga się cudów na kiju. A choć lubię długie historie, to długość kart nie jest warunkiem koniecznym. Ta którą mam jest dość krótka, ale dobrze określa postać. Tak samo mechanika. Błędy w mechanice nigdy nie przekreślają u mnie możliwości gry. Bo te zawsze można poprawić przed grą.

Cytat:
Czy sesja ma szanse wystartować?
Zdecydowanie za wcześnie na takie pytanie. Mamy 13 X, termin jest do 21 X. Kupa czasu przed nami jeszcze. Sesja odbędzie się jeśli dostanę odpowiednią ilość dobrych KP. Na razie nie dostałem, ale też... do końca rekrutacji daleko
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline