Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2006, 13:22   #17
istari83
 
Reputacja: 1 istari83 nie jest za bardzo znany
Thorgrim nieco się uspokoił. Miecz... miecz... jaki miecz? Diardonis? Kim on był? Nazwisko to jakoś kołatało się w głowie krasnoluda, ale nie mógł skojarzyć go z nikim konkretnym. W końcu interesowała go głównie historia krasnoludów i nie był zbyt dobry w legendach innych ras.
- Ten mag w czarnej zbroi też pytał o jakiś miecz. Nie wiem o co mu chodziło, ale mnie zawsze interesuje dobra broń. A teraz szczególnie ta, o której mówicie. Zwłaszcza, że BRACIA elfy oferują za odnalezienie go nagrodę, a moja kiesa akurat świeci pustkami...
Krasnolud nieco się rozluźnił. W końcu pojawiła się szansa na realny zarobek. Może nawet taki, który pozwoli odwiedzić wiele tawern. Muszę dowiedzieć się czegoś więcej o tym mieczu.
- Wybaczcie czcigodne elfy, ale może powiecie mi coś więcej o tym mieczu? Lubię wiedzieć czego szukam.
Po chwili dodał nie chcąc narazić się elfom, od których spodziewał się nagrody:
- No i oczywiście coś o tym generale Diardonisie. Wybaczcie, ale to imię nie jest mi zbyt dobrze znane.
Właściwie nie było znane Thorgrimowi w ogóle, ale nie chciał się do tego przyznać przed swoimi rozmówcami. Zdecydowanie można na tym mieczu zarobić. Szukają go ludzie i elfy, więc musi być cenny. Teraz tylko pozostaje go znaleźć.
 
__________________
Sesje gdzie jestem aktywny:
1) [system autorski] Bohaterowie Kontynentu Zagłady - Thorgrim Platearm "Piwożłop" (Krasnolud)
istari83 jest offline