Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2012, 19:26   #2
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Witka wszystkim Wsiochowym Graczom (WG), jak i Sołtysowi Gry (SG)
Życzę nam wszystkim, aby udało się uchwycić i utrzymać fajny wiejski klimacik, nieco inny od tego "klasycznego warmłotka", może nieco mniej stricte chaosowy, bardziej sielankowy, ale wciąż niepokojący. W końcu we wsi zabito kapłana Sigmara, gościa z samej stolicy!

Co do zasad, to oczywiście się pod nimi podpisuję, bo są wporzo, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Co do dialogów, to o ile jeden na jednego można bez problemu rozegrać poprzez gg/pw/cokolwiek, i tu rozdrabniać się na posty nie ma co, o tyle już w przypadku rozmów grupowych proponuję spróbować jednolinijkowce w sesji. Niech komentarze będą komentarzami, a dialogi niech będą w sesji- bo po co pisać je raz, a potem po raz kolejny przeklejać do sesji? Lepiej od razu je tam umieścić. Takie moje zdanie.

A jeszcze zanim udamy się na wartę, proponuję jeszcze strzemiennego wypić, coby druga połowa roku tą lepszą była.
Gulp.
Hej, Marianka, co tak siedzisz z boczku, samiuśka, co?

 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline