Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2012, 19:09   #17
Rudzielec
 
Rudzielec's Avatar
 
Reputacja: 1 Rudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodze
Pozwalam sobie dorzucić swoje dwa grosiki tylko dlatego że rekrutacja mi się podoba i zastanawiam się czy nie dałabym rady dołączyć.

Na ile orientuję się w systemie (dopiero co dorwałam znajomego który skądś ma podręcznik więc proszę nie bijcie) można spokojnie zrobić oddział zwykłych trepów z np chimerą albo valkirią w roli transportu albo podejść od strony "czterej pancerni i ogryn" np. na Leman Russie. Możliwy jest też typowy szczur okopowy jak we wstępniaku.
Osobiście zwykłe trepy przemawiają do mnie najbardziej zastanawiam się nad snajperem albo zwiadowcą (wbrew pozorom nie są to role jednoznaczne choć podobne przynajmniej dla mnie.) albo czymś w rodzaju złotej rączki/sapera. T.j. o ile Firstborn przyjmują kobiety do czynnej służby...
 
__________________
Kasia(moja przyszła MG)-"Ale ja nie wiem czy pamiętam jak prowadzić sesje!"
Sebastian(mój kuzyn)-"Spoko to jak jazda na jeżozwierzu, tego się nie zapomina."
Rudzielec jest offline