Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2012, 08:03   #11
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich! Cieszę się, że mogę wziąć udział w tej iście wiejskiej przygodzie. Czegoś takiego mi brakowało. Jeżeli o dialogi chodzi to najchętniej rozgrywałbym je na (według priorytetów ważności):
1) GoogleDock
2) GG
3) PW

Jak dla mnie jednolinijkowce albo dialogi w komentarzach są chyba najgorszym rozwiązaniem. Przywiązałem się do GD i w sumie to chyba najlepsze do tego narzędzie. W dialogu może brać naraz więcej niż 2 osoby a na PW czy forum tego raczej nie uświadczymy. Jestem za tym aby wygrała demokracja

Na koniec chciałem pochwalić MG za świetne przygotowanie. Z resztą z tego co czytałem Campo nie pierwszy raz tak się przygotował. Życzę wszystkim dobrej zabawy. Mam nadzieję, że pożyjemy dość długo aby rozwikłać trapiącą okolicę zagadkę śmierci kapłana
 
Lechu jest offline