Wątek: Hero Complex
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2012, 11:47   #27
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał DaFuq Zobacz post
Obawiam się, że koleś, który przez ostatnie 3 lata zabija wiecznie nadchodzących zewsząd agentów i przypomina skrzyżowanie Robisona Cruzoe z Hannibalem Lecterem nie jest chyba zbyt rozmowny .
Sorka jeśli trochę wszedłem zbytnio na Twoją postać, ale postarałem się zrobić posta w trybie warunkowym, czyli jeśli tak naprawdę Świt go wyprzedził i pojechał sobie w siną dal, to żadnej takiej sytuacji z zatrzymaniem się i całą tą szopką nie było. Nawet mogę wtedy zmodyfikować odpowiednio post. Po prostu nie chciało mi się do tego specjalnie uruchamiać dialog na google docu, zwłaszcza że mija już czas na turę i mogłoby to przeciągnąć dodatkowo sytuację. Niemniej gdyby Świt tym razem nie dawał za wygraną i jednak czekał na poboczu z Mintonem, a może nawet jeszcze chciał coś zrobić, to już zapraszam na Google Doc'a, tam rozegramy tą interakcję.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline