Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2012, 10:58   #48
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przy okazji przypomniało mi się, że Athas, czyli świat Dark Suna, było chyba jakoś oddzielony jakoś od planu materialnego. Mam nadzieję, że to nie będzie problem, aby mój Tri-kreen, znalazł się w Sigil.
Planem materialnym powiązanym z Wielkim Kołem jest Greyhawk, Faerun ma już swój całkiem inaczej urządzony sprawy z planami, podobnie Dragonlance etc. Co nie oznacza, że nie zdarzały się wizyty gości z innych światów. (Choćby kula sfer z BG 2 jest tego przykładem).
Generalnie nie można liczyć na że tak powiem masowe migracje z Athasu do Faerunu poprzez Sigil, ale wypadki wypadnięcia niewielkich grupek z rodzinnego świata do innego się zdarzały. Ponieważ mimo teoretycznego oddzielenia poszczególnych wieloświatów od siebie szczeliny pomiędzy nimi istnieją .
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline