Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2012, 11:30   #6
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Z lekkim opóźnieniem, ale się udało.

W pierwszych postach proszę opisać wygląd, ubiór a także widoczny ekwipunek postaci, można też o jej zachowaniu oczywiście, chociaż znacie od kilku minut dopiero.
Do kart postaci, prócz avków, proszę dopisać statystyki postaci, a także ekwipunek. Pamiętajcie też o ilości przedmiotów, zwłaszcza amunicji. Tu bez przegięć - z domu każdy mógł przynieść tylko rzeczy, do których postać miała dostęp. Nawet jak miała dostęp do broni, to w domu nie trzymała czegoś więcej od jednego pistoletu czy jednej strzelby z bardzo podstawowym zapasem amunicji.

Co do obrazków - sporo ich w moim 1 poście, ale później będzie mniej. Kto zamieszcza obrazki to prosiłabym, aby nie były one olbrzymie, a to co przedstawiają miało odzwierciedlenie w sesji dokładne na tyle, na ile się da.

Jeśli jakieś pytania, to służę. W markecie można sie obłowić, pierwsze posty zapoznawcze, więc jeszcze w tej kolejce nic zza załomu nie wyskoczy.
No i decyzję dziewczyn w razie czego można zmienić, czy zaproponować swoje rozwiązania, ja na razie zakładam, że na noc zostajecie w markecie, ale wszystko można zmieniać. Macie pełną swobodę wyboru "drogi".

PS. zawsze można też podialogować, ale jak pisałam wczesniej - doc lub gdzieś indziej, aby nie zamieniło się to w wymianę jednolinijkowych postów. Ja zawsze chętnie udział w jakiejś scence/dialogu wezmę udział.
 
Lady jest offline