Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2012, 19:44   #192
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Trooochę zajęło, ale czekałem na deklaracje pozostałych w sprawie kontynuacji. Jest ciąg dalszy. Krótki, ale też na siłę nie chciałem za bardzo tego ciągnąc - macie za to chwilę względnego spokoju :].
Jedynie trzy osoby się zdeklarowały, że chcą dalej próbować się z kontynuacją... Może po poście ktoś jeszcze zmieni zdanie - przekonamy się.

Co do treści samego posta już - jak starałem się was przyzwyczajać od początku potrzebna jest wasza inicjatywa i pomysł na to "co dalej". Wszelkie próby dokładniejszego zbadania wybrzeża- czy to po suche drewno, czy ślady zwierząt wymagają testów spostrzegawczości/przeszukiwania. Oczywiście podaje tylko niektóre z możliwości :] - pamiętajcie, że od jakiegoś czasu nic nie mieliście w gębach. Z tego powodu poproszę was jeszcze o rzut karny -1k3 do siły. Zmieni się to oczywiście jeśli jakieś źródło pożywienia odnajdziecie. Pomysłowość, pomysłowość . W sprawie ewentualnych rzutów z tym związanych pytajcie tutaj albo na PW - jak kto woli.
Nie zapominajmy też o wejściach do budowli tuż nad rzeką... Tutaj też będą rzuty tylko potrzebuję deklaracji jeśli ktoś w tej chwili czuje się zainteresowany tym obiektem :].
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline