Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 09:10   #151
Rudzielec
 
Rudzielec's Avatar
 
Reputacja: 1 Rudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodze
Czarodzieja może sobie darujmy, dobrze? Siedzi taki w kanałach wdycha metan i diabli wiedzą czy mu się właśnie whiskas dla któregoś potworka nie skończył... A skarbczyk to skarbczyk Może się ściany troszkę obluzowały? A jak już się okaże, że autentycznie nie da rady bez pomocy to dopiero po cichutku poczłapiemy do czarodzieja i zaproponujemy współpracę przy redystrybucji dóbr z owego skarbczyka. (głupio by było mu narobić ochoty a potem nie znaleźć odpowiedniego miejsca.)

Edit:
Panicz jesteś całkiem pewien że tu pod skarbczykiem nie miały stać takie trzy małe piszczące białe myszki? Bo ten Czernobylski ziemniak to chyba z innej bajki

Edit II:
Post poszedł do akceptacji.
 
__________________
Kasia(moja przyszła MG)-"Ale ja nie wiem czy pamiętam jak prowadzić sesje!"
Sebastian(mój kuzyn)-"Spoko to jak jazda na jeżozwierzu, tego się nie zapomina."

Ostatnio edytowane przez Rudzielec : 26-10-2012 o 10:36.
Rudzielec jest offline