Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2012, 21:19   #7
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Thumbs up

O idealnie miałem chęć na solówkę. Myślałem nad post-apo , ale wybrałem Dark Fantasy, z skojarzeniem mangi Berserk w głowie. W zamyślę jakiś samotny wędrowiec z wyjątkowo osobliwym mieczem (oj , tak nawet posiadającym duszę ). Jak najbardziej mogę pisać w tych godzinach, z wielkim zaangażowaniem w sesję , dużym tempem. W solówce na docu, nie mam problemu z rozwijaniem wypowiedzi o czym się ostatnio skarżyłeś. Aha, jestem otwarty na settingowe misz-masze.

Akcja - 4 - jak najbardziej. BG będzie dość zdatny do tych rzeczy. W końcu działa sam.
Walka - 4- nie wszędzie trzeba stosować przemoc , ale to w końcu Dark Fantasy.
Brutalność - 5- flaki nie wyglądają miło. Szczegółowe opisy, możliwość tortur, odrąbanych członków i powykręcanych zwłok.
Groza i mrok - 4- świat nie wiadomo czemu wyjątkowo epatuje mrokiem i złem. Przesiąka ona nawet najbardziej niewinne dusze.
Humor - 2- nie, BG będzie ponurakiem , ale spotkane postacie mogą być zabawne.
Romans - 3- w końcu ktoś pewnie ukoi jego samotne serce czyż nie?....
Erotyka/Seks - 4- ...ale zapewne częściej ktoś ulży jego przyrodzeniu.
Tajemnica - 3- ''Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło.'' Teraz myślę, wpadło mi z cytatem, że można przekuć trochę klimatu Shakespear`a. Na pewno wprawić w ruch tragizm, a odebrać heroizm.
Intryga - 2- dworskie intrygi i szczwane lisy tnę na pół.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 20-10-2012 o 21:46.
Pinn jest offline