Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2012, 02:29   #28
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Chciałbym przeprosić za moją nieobecność i za to, że dałem posta poza kolejką. Miałem ostatnio trochę własnych problemów.

Po drugie, muszę się pochwalić. Zdjęcie słodziaka-źrebaka (xD) wynalazłem i podsunąłem Kabaszowi, tak więc teraz wiemy, co wcina sosik :-P Osobiście uważam maleństwo za słodkie i jakby takie larwy rzeczywiście były wielkie, to bym założył jej smyczkę i prowadził na spacerki :3 (biedna ma pasożyta, przyjrzyjcie się :( )

Po trzecie: Glyph (Ghylp? Znowu nie pamiętam :-/), czy „Argo” nie był tym lewitującym światełkiem? Istnieją jakieś głębsze powiązania między postaciami czy tak o, użyłeś istniejącego już imienia? ;-)

Muszę też wyznać, że ciut Ci zazdroszczę :-) Jakbym miał pomyślunek to też bym zagrał heroiczną wiewiórką, a nie, Kabasz mi teraz cyca gryzie...

Pewnie nie ma serca męczyć wiewióra i dlatego to jedyny wątek w którym nie ma apokalipsy :-P Albo... to jakiś spisek informatyków ;] Żartują o tylko sobie znanym pingowaniu i mają koalicję sesyjną <zwołuje komisję śledczą> xD

PS. Kleo, naiwna świeżynko :-) Jak nikt Ci nie powiedział to ja Ci powiem - nie, celem rekrutacji nie jest zabicie naszych postaci. Kabasz zawsze gnębi, torturuje, gwałci i miętoli postacie graczy; i tak przez całą sesję!

Rekrutka ma tylko zbadać, czy potencjalni gracze będą się na to godzić w milczeniu, o! :D (uciekaj póki możesz, dla mnie za późno :<)
 
Kaworu jest offline