Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2012, 14:43   #254
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Spokojnie Johnny wiesz, jak to jest z tempem tej sesji. Raz szybciej, raz wolniej, zależnie od możliwości.

Co do mojego postu, to obaj jesteście w szybie wentylacyjnym. Jeden za drugim, pchając walizki przed sobą. Gdybyście chcieli inaczej piszcie, ale ten sposób wydaje mi się najlepszy w tych warunkach.
Na otwarcie walizek Yoshi się nie zgodzi. Nie będzie też za bardzo chciał tłumaczyć dlaczego. Powie, że nie ma czasu na dyskusje.
Oczywiście komunikacja jest dwustronna, więc spokojnie możecie wyrażać swoje niezadowolenie, pytania, itp.
Co do dźwięku, to tak jak napisałem w poście, trwał on tylko kilka sekund i nie macie pewności skąd pochodził.
Nie macie natomiast wątpliwości, co do tego, co spowodowało ten dźwięk. To oczywiście, jakiś robot.
Na koniec tradycyjne pytanie rpgowe: Co robicie?
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline