Wątek: Nowe klany
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2012, 15:26   #41
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Użyłem słowa "kanibalizm" bardziej jako nazwy mocy wymyślonej przez secutora, czyli pożywiania się chi, niż jego słownikowego znaczenia. Haha, a tak naprawdę nie mogłem się uwolnić od mojej ludzkiej perspektywy W każdym razie, jeśli Nagaraja są w stanie pożywiać się na upiorach, a Baali potrafią żerować na punktach duszy lub też karmić się strachem swoich ofiar, to nie widzę w jego pomyśle niczego dziwnego.

A co do zwykłego kanibalizmu, czyli zjadaniu swojego własnego gatunku, to diabolizm dla Kainitów wydaje się być właśnie tego typu aktem. Chociaż można by się silić, aby podciągnąć pod niego już samo picie krwi z innych Spokrewnionych. Picie krwi lub pożywianie się którąś z powyższych metod i tyle.
 
Cai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem