Wątek: Nowe klany
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2012, 21:17   #45
secutor
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 1 secutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumny
Kiang-Shih

Bali i Nagaraja, to chyba z hinduizmu, a ja wybieglem bardziej na wschod do Chin.
Wampira Maskarady dawno nieczytalem i mam po angielsku, ale z tego co pamietam (moglo mi sie cos pokickac), to wampiry niemoga pic krwi nietyle wampirow co swojej rodziny, a dokladnie przodkow (,,ojca", ,,matki", ,,"dziadka", "babki" itd. itp.)
Pan Blysk, czy to:
Tyra Investigates The Vampire Culture. Part 1 - YouTube
.....jakos zmienia Twoje przekonania chodzby minimalnie?
Jesli nie, to rozumie ze starych drzew sie nieprzesadza, ale jako fanowi kultury azjatyckiej, niepozostaje mi nic innego jak tylko zazdroscic europie wampirow, a przeciez Kiang-chih jest z Chin.

Czy mozna pogodzic te dwie kultury wspolnym ,,mianownikiem"?
Mozna by sie pokusic o stwierdzenie ze ow wampir dotarl tam z europy.
Ale do jakiego klanu go zaliczyc, wszak w azji wszystko kreci sie nie wokol krwi a energii chi?

,,Wszystko w ustach będzie jak pył i proch".
Tak wiec albo wieczne dzieci beda pod tym wzgledem inne, albo trzeba zrezygnowac z motywu jedzenia u nich zupelnie i zrezygnowac z odwolywania sie do Chinskich ,,eunuchow" jako prekursorow.
No i pozostaje pytanie, czy krew w ustach tez jest jak pyl, proch i szare mydlo?
A jesli nie, to dlaczego nie?

Dobra ja mysle ze to bez sensu, takie dociekaniam, bo jak tak zaczac sie czepiac to caly system i realia wampira ida w rozsypke.

Mysle ze jesli o mnie chodzi to wykorzystam gdzies motyw wiecznych dzieci jak tylko bede mial szanse. Moze faktycznie nie w takiej formie, moze jako naowych wrogow.

Jako zalorzyciel tego tematu, dopisze tylko ze toleruje Offtopy do pewnego stopnia, bo rozumie ze jest to temat wielowatkowy.
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez secutor : 22-10-2012 o 22:01.
secutor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem