Wątek: Nowe klany
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2012, 21:39   #46
Pan Błysk
 
Pan Błysk's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Błysk ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał secutor Zobacz post
Pan Blysk, czy to:
Tyra Investigates The Vampire Culture. Part 1 - YouTube
.....jakos zmienia Twoje przekonania chodzby minimalnie?
Jesli nie, to rozumie ze starych drzew sie nieprzesadza, ale jako fanowi kultury azjatyckiej, niepozostaje mi nic innego jak tylko zazdroscic europie wampirow, a przeciez Kiang-chih jest z Chin.
Nie jestem pewien czy naprawdę chciałeś mnie tym przekonać... Oczywiście nie udało się.

Na wschód od Chin? Niewiele tam jest co nie zamieniło by się w "na zachód od Europy" (Przepraszam nie potrafiłem się powstrzymać. I proszę się nie czepiać skrótu myślowego, chodzi tu oczywiście o umowną granicę tzn południk 180 stopni.)

Jeśli chcesz spróbować gry czymś wampiropodobnym ze wschodu to proponuję sięgnij po KOTE (po polsku Rodzina wschodu) prawdopodobnie znajdziesz tam sporo ciekawych dopracowanych klanów.

I jeszcze taka drobna uwaga na koniec. Speculorze jak najbardziej chwali Ci się, że wychodzisz z inicjatywą tworzenia czegoś nowego jednak rzucenie pomysłu to trochę za mało. Spróbuj następnym razem podejść do niego nieco bardziej krytycznie zaczynając od pytań takich jak na przykład:

Czy ten pomysł jest spójny, logiczny i pasuje do świata?
Czy to co chcę stworzyć jest oryginalne, czy może da się wykorzystać istniejące elementy aby osiągnąć podobny cel?
 
__________________
Jemu co góry kruszy jemu nie | Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie | Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce | Jemu diament
On diament

Ostatnio edytowane przez Pan Błysk : 22-10-2012 o 21:42.
Pan Błysk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem