Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2012, 20:41   #1
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Inny świat

Wątek do rozmów na boku w sesji Inny świat. Planowany start: 29 października (z możliwością lekkiej obsuwy). Jeśli nikt nie zgłosi zastrzeżeń, to tego się z grubsza trzymamy.

Od razu chciałbym poruszyć temat odpisywania. Pisałem o 3 dniach od ostatniego posta MG. A skoro macie obawy, czy to nie zbyt duże tempo, to mam dwie propozycje:
  1. Zostajemy przy tym na razie, ale jeśli w praniu będzie wychodzić inaczej, to zmienimy.
  2. Wydłużamy do 6 dni od ostatniego posta MG.
Co o tym myślicie?

Karty bardzo interesujące. Przyznam, że spodziewałem się maksowania niektórych współczynników kosztem innych a tu mnie zaskoczyliście tworząc postacie nie schodzące poniżej średniej w żadnym aspekcie, ani też w żadnym nie wybijające się. Cieszy duży zestaw umiejętności - widać, że macie konkretne wizje swoich postaci. Możliwe, że z pewnych względów trochę w nich pogmeram, ale bez obaw - dam znać, co i jak.

Utworzyłem na Google Docs dokument roboczy, udostępniając go każdemu, kto ma link, bez konieczności logowania, czy posiadania konta w Google. Prześlę wam na priv. Nie wiem, czy będzie potrzebny - dużo tutaj zależy od Was i Waszego stylu grania. Może sobie tam będziecie chcieli uzgodnić jakieś dialogi, z drugiej strony może się przydać w momentach, gdy akcja przyspieszy i będę trochę turlał. Zobaczymy.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline