Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2012, 21:37   #108
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Przed Wami trudne zadanie teraz.

Proszę bowiem o kolejne, samodzielne posty, ze światotworzeniem i pełną liryką. Chciałbym, byście dociągnęli "akcję" do rana. Byście pokazali codzienne życie bohaterów, ich rys psychologiczny, może obawy, marzenia. Cokolwiek, co przybliży mi ich jako MG i zapewne osobą czytającym tą sesję. No i Wam.

Zadanie trudne, bo nie narzucam ram (poza czasowymi). Wszelkie dialogi z potencjalnymi NPCami pozostawiam w waszej gestii. Sukcesy podejmowanych działań (takich jak spotkanie się, zdobycie leków itp.) bądź brak tych sukcesów, również pozostawiam Wam.

To teraz Wasz fragment sesji. Wy nim "gospodarzycie". Wy, nie ja. Czyńcie, moi drodzy, swoją powinność z honorem, jak przystało na żołnierzy podziemia.

Niektórzy z Was już zetknęli się z czymś nieznanym. Doktorek i Tunia w podziemiach ZOO, Stryj na dachu, Doktorek ponownie w gorączce. To też dobry moment na odniesienie się do tych wydarzeń.

Czas na Wasze posty do kolejnego wtorku - do 30 października 2012r do godziny 20.30. Krócej, ale też nie potrzebujecie do tego postu w zasadzie żadnych konsultacji (chociaż jeśli chcecie - służę pomocą).

Ja chciałbym swoją odpiskę wrzucić 31.10 więc prosiłbym o dotrzymanie terminu.

W tej sesji akcja nie będzie rwała non - stop do przodu. Będą "przerwy czasowe". Zdradzę, że planuję ją na 3 Akty. Każdy z nich będzie stanowił taką "mini- opowieść". Wszystkie będą jednak ze sobą powiązane. Może się zdarzyć, ze pomiędzy Aktami zmieniać się będą składy graczy. Może, lecz nie musi. No i będą wspomniane już "skoki czasowe". U waszych bohaterów mogą minąć dni, tygodnie czy nawet miesiące. Także w czasie jednego AKTU. Taki mam plan. Zobaczymy, jak sią uda go zrealizować.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Armiel jest offline