Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2012, 20:08   #14
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Witamy serdecznie, Raster. Tym goręcej, że zły los, oj zły los gotowałem Twojej postaci w prologu na wypadek, gdybyś się nie zjawił

Jak może zauważyliście założyłem wątek właściwy sesji. Pierwszy post pojawi się w przyszłym tygodniu.

Pododawałem Was w panelu sesji i wszystkie dane o Waszych postaciach. Dokonałem drobnych zmian w umiejętnościach i przypisałem im takie wartości, żeby wszystkim wyszło łącznie po 84 punkty na umiejętności i tego się już będziemy trzymać. Do czasu rozpoczęcia sesji możliwe są zmiany - można dodać jakąś umiejętność, usunąć, zmienić, byle tak, żeby suma punktów była równa 84.

Pytanie: czy Wy możecie sami edytować te karty postaci w panelu sesji na LastInn, czy tylko ja mam taką możliwość?

Uwaga mechaniczna (nieobowiązkowa, ale na wypadek, jakby kogoś ciekawiło): bazą dla wszystkich testów zawsze jest adekwatna cecha (inteligencja, siła, etc.) lub wypadkowa cech (np. przy walce wręcz jest to średnia z siły i zwinności). W przypadku posiadania pasującej do danego testu umiejętności, jej wartość dodaje się do wspomnianej podstawy.

Kardan, podniosłem Ci szybkość o dwa punkty, żebyś mimo wszystko nie był stratny względem pozostałych.

A sesja zbliża się wielkimi krokami...

A, i faktycznie jakieś awatarki by się przydały.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.

Ostatnio edytowane przez dzemeuksis : 25-10-2012 o 20:14.
dzemeuksis jest offline