Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2012, 17:27   #15
Poker123
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 1 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
Przypominam że zbliża się koniec miesiąca. Karty chciałbym otrzymać najpóźniej do środy.
Gracze którzy otrzymali akcept powinni uzupełnić bazę oraz podesłać avatar.
Sesję zaczniemy w piątek lub sobotę to zależy ile będę miał czasu.

Otrzymałem już 6 KP jest to limit na prolog. Dziękuję wszystkim za chęci. W sobotę za tydzień prawdopodobnie zaczniemy przygodę.

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze podesłać kartę, droga wolna ,ale nie nie jest to równoznaczne z pewnym miejscem w sesji.

Karta Makotto:
łowca głów
opis ok
charakter ok
wygląd ok
historia ok (mogło być lepiej)
pasywka ok (nie wiem jak to doliczyłeś ale masz 2 zdolności i 3 umiejętności + 1 pasywka więc się wszystko zgadza)
umiejętności i zdolności ok
ekwipunek ok
karta akcept + niespodzianka.
(przydało by mi się tylko opis świata bo jak do tej pory nie miałem jeszcze większej styczności z ghost in the shell)

Karta pteroslaw:
kucharz
opis ok
charakter ok
wygląd ok
historia ok
pasywka ok
umiejętności i zdolności ok
ekwipunek ok
karta akcept prosta i przyjemna.

Link Do bazy/komentarzy: http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post382399
 
__________________
Kanbaru Suruga: Skoro nie cieszy cię zbereźna rozmowa z młodszą dziewczyną, jak masz zamiar przetrwać w społeczeństwie?

Ostatnio edytowane przez Poker123 : 29-10-2012 o 17:05. Powód: aktualizacja
Poker123 jest offline