Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2012, 09:47   #20
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Witajcie!

Wrzuciłem prolog już dzisiaj, ale żeby było zgodnie z umową, to potraktujmy ten jeden dzień jako dodatkowy na rozpęd. A skoro tak, to niech wasze odpowiedzi pojawią się do czwartku. Pewnie niegłupio by było w nie wpleść opis wyglądu waszych postaci - traktujcie to jako luźną sugestię, naprawdę nie chcę niczego narzucać w tej kwestii.

Pytanie 1: Czy linkowanie, bądź umieszczanie obrazków, które oddają klimat sceny, ale nie stanowią jej wiernego odzwierciedlenia miałoby sens waszym zdaniem? Czy nie jest tak, że to trochę upośledza pracę wyobraźni?

Pytanie 2: Czy jak ktoś się będzie spóźniał z postem i nie dawał znaków życia, to lepiej czekać, czy uznać, że jego zdanie sprowadza się do “to ja też”? Osobiście skłaniałbym się ku tej drugiej opcji, ale chętnie poznam wasze zdanie, jeśli macie jakieś preferencje w tym względzie.

Jeśli macie jakieś wątpliwości odnośnie sytuacji z powodu jakichś niejasnych sformułowań bądź pominięć, czy to w rekrutacji, czy to w prologu, nie wahajcie się pytać dowolnym ustalonym kanałem. Na wszelkie sugestie również jestem otwarty.

Powodzenia!
MG
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline