Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2012, 07:48   #30
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja sądzę, że więcej już się od tych bubków nie dowiemy, a myślę że jeżeli zakładamy że coś się Rebecce stało, to trzeba się śpieszyć, nie zważając na czas, więc moja deklaracja:
- jadę obczaić masonów.

Co do masek: no dobra, rozumiem że w pewnych sytuacjach porozumiewanie się na zewnątrz jest niezbędne i na to mogę przyznać (kilka krótkich żołnierskich zdań), ale po co się szlajać po dworze jak nie trzeba? No i dłuższe konwersacje w ogrodzie wyobrażam sobie jako bardzo upierdliwe.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline