Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2012, 22:54   #37
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Zwyczajny, bo mi umiejki nie pasujÄ….

Spell-like chcę sobie podmienić na +2 do str z tej listy co jest na Aasimars - Pathfinder_OGC u dołu strony, teoretycznie jest dla gm'ów, ale jest wspomniane że gracze też mogą sobie dobierać ewentualnie.

Wziąłbym sobie Agathion-blooded, bo mi ładnie do historii pasuje (dzisiejszy dzień poświęciłem badaniom Golarionu i wyszło mi że pochodzę gdzieś z Mwangi, sprzedany do Cheliaxu, odkupiony przez kościół Shelyn wraz z rodziną i resztką plemienia, wogóle szlachetny dzikus, wysłany do Lastwall później - olaboga to już pół świata zwiedził) ale dla odmiani ni kija niepotrzebny mi bonus do Handle Animal i Survival, podstawowe aasimara lepiej mi pasują do typu postaci.

Btw, wierzę w przydatność alter self, ale nie czuję się czaromiotaczem w tej drużynie Nie wiem, może inkwizytor będzie miał podobne czary, bo półorczysko ma być czysto ogniste... Jeśli przygoda jest nastawiona na skradanki i kombinowanie z przebraniami i blefem, to się srogo wszyscy zawiedziemy.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 29-10-2012 o 23:01.
Someirhle jest offline