Wątek: Wampir: Requiem
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2012, 00:00   #3
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Moja przygoda z WoDem w ogólnym pojeciu była bardzo słaba i bardzo krótka. Niestety nie było mi nigdy dane zapoznać się lepiej z settingiem, czy choćby systemem, dlatego chętnie spróbowałbym swoich sił w takiej sesji na LI.

Zastanawiam się tylko czy dobrym pomysłem jest zaczynać właśnie od Requiem zamiast od klasyków. W każdym bądź razie mój głos wędruje na oryginalny scenariusz i wstępnie wyrażam zainteresowanie taką sesją

Sam oczywiście za prowadzenie nie myślę się zabierać bo moje doświadczenie z WoDem jest praktycznie zerowe, dlatego pozostaje mi jedynie zgłosić się jako gracz póki co A nóż widelec spodoba mi się na tyle że w przyszłości sam coś poprowadzę hehe.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline