Wątek: Wampir: Requiem
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2012, 08:58   #6
Pietro
 
Pietro's Avatar
 
Reputacja: 1 Pietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Aro.is Zobacz post
Ja Maskaradę lubię (mimo że nadal przede mną odegranie prawdziwej sesji), aczkolwiek lektura podręcznika do Requiem pokazała mi, że oferuje on ciekawsze sytuacje, w jakie gracze mogą być wrzuceni. Przymierza (Covenants), pokusy (vices), cnoty (virtues), skaza drapieżnika (Predator's Taint) i rumieniec życia (blush of life) to kilka ciekawych nowości.
No właśnie to prawdopodobnie rzecz która razi mnie najbardziej w tym nowym Wampirze. Nawrzucali te wszystkie pierdoły, nie wiem po co i na co. W Maskaradzie czy Mrocznych Wiekach mogłem odegrać to wszystko bez konieczności informowania mnie o tym w podręczniku ... w mniejszym lub większym stopniu.

Jednak żeby nie było, że ostatnio tak tylko narzekam. Mam ochotę na Wampira, więc jeśli ktoś strzeli naprawdę fajną rekrutację, przymknę oko na kwestię systemu.

Odnośnie ankiety to tylko jako gracz i z autorskim scenariuszem.
 
__________________
Sometimes you have to play a long time to be able to play like yourself.
- Miles Davis
Pietro jest offline