Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2012, 20:02   #14
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Panowie wybaczcie, że moja nieobecność się przedłużyła. Jak dobrze pójdzie skończy się ona z nadejściem listopada. Do 4 na pewno będę miał dostęp do internetu. Zaraz wrzucę coś na doca.
Vire dzięki za zaopiekowanie się naszym dialogiem.
Holly protokoły protokołami, wspomagany miecz wspomaganym mieczem Co prawda nawet moja postać po za Anarchią raczej nie będzie szukać porządnej zwady ale... kto wie
Lechu jakbyś chciał dołączyć do dwóch starych przyjaciół przy piwie to stolik przed karczmą ma więcej krzeseł A i Ciebie Marku zapraszamy w końcu wielki wiking i człowiek który aż rzuca się w oczy brakiem modyfikacji (chyba że zmodyfikował się tak żeby wyglądać na nie przemienionego ) przyciągają wzrok. A jarmark jest dobrą okazją do zawarcia nowych znajomości. Lub rozpoczęcia nowych wendet.

EDIT: Nie zauważyłem, że już weszliście w dialog, zaraz spróbuję się dołączyć.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline