Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2012, 20:59   #6
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Tharo'Khan zakończył dumanie i, niezwykłą powściągliwością ruchów, wyciągnął komórkę. Szarpnął w powietrzu zmuszając siłę bezwładności by rozsunęła aparat. Wystukał numer. Nie używał pamięci komórki. Nigdy. Wszystko, zawsze miał w głowie.
- Tharo'khan Juurin, cześć Tess. Połączysz mnie z ojciem?
- Cześć Juu. A bardzo ci się spieszy? Pan Juugo pisze sprawozdanie z ostatniej akcji i prosił by mu nie przeszkadzać, ale dla Ciebie chyba zrobi wyjątek. Poczekaj sekundę.
- Jasne.
Po kilku chwilach w słuchawce zabrzmiał głos
- Cześć synu. I jak? Nie odzywałeś się od dwóch dni. Coś się stało?
- Byliśmy testowani. Załapałem się do grupki którą Genialny Żółw będzie szkolił.
- Brawo! Moja krew!
- Dzięki tato. Potrzebuję pomocy.
- Śmiało.
- Jestem na wyspie Auqui i mam znaleźć większą. W pobliżu mamy Massapalid, trzy Bucas Grande i Siargao. Mógłbyś poprosić Dantego aby znalazł mi infomacje na temat fauny, flory i zamieszkania tych wysp?
- Jasne. Zadzwonię za kwadrans. Jeszcze raz gratulacje.
- Po dwakroć dzięki, tato.

Juurin złożył telefon i stanął na szerokich nogach, z dłońmi skrzyżowanymi na krzyżu i czekał patrząc w morze. Po dwunastu minutach odebrał telefon.


- Genialny Żółwiu. - podszedł do mistrza i zdał pełen raport (tak, to dobre słowo) na temat pobliskich wysp i możliwości.
 
Arvelus jest offline