Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2012, 22:03   #109
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Zacznę od rzeczy przykrej.

Aeshadiv - w konspiracji najważniejsza jest słowność i dyscyplina. Ty pisałeś mi PW, że dzisiaj przedpołudniem wrzucisz posta. Nie wrzuciłeś. Do tej pory, mimo że sesja się w zasadzie rozpoczyna, nie dotrzymujesz terminów. Nie angażujesz się też w grę tak bardzo, jakbym sobie tego życzył.
Dostajesz ostrzeżenie. Pierwsze i ostatnie zarazem. Przy kolejnym - wylatujesz z gry. Zaczynam mieć obawy, czy powierzyć Ci jakieś odpowiedzialne za całość sesji wątki. Piszę to z przykrością.

W tym fragmencie odpiski dla Ciebie nie ma właśnie z tego powodu. Nie chcę palnąć zbyt wiele, skoro i tak może się zdarzyć, że rozminiesz się z grą. Zdarza się. Nie mam pretensji. Może po prostu klimat Ci nie podszedł. Sesja jest dość specyficzna i zdaję sobie z tego sprawę, że nie każdemu może się spodobać. Jeżeli tak jest, lepiej powiedz mi o tym teraz. Ty, czy ktokolwiek. Naprawdę.


Reszta - pozostawiam otwarty dialog w GG docku. Macie zadanie. Macie trzy ślady. Jak zabierzecie się do wykonania tego nietypowego zadania, zależy tylko od was. Jeśli chcecie pogawędzić z Tarczą, to macie szansę przez GG docka.

Czas na posty - do 8 listopada 2012r do godziny 21.00.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Armiel jest offline