Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2012, 23:46   #111
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Do MG: po ostatnim słowie Tarczy aż prosi i ciśnie się doktorkowi pytanie: zatem kto mógł zabić Szewca? co jest w tym notatniku, kto jak nie Niemcy jeszcze może mordować polaków?

Jak dla mnie Pinhaed pasuje i naturalne i prawdopodobne jest co mówisz w zachowaniu młodego człowieka którego grasz.

Doktroek nie jest charyzmatyczną postacią, ale ma wolę na 2, zatem na pewno zechce się odezwać i spróbować (pomimo sygnalizowanej przez Ciebie porażki takich działań) sugerować żeby Stryj nie brał tego na siebie.

Co do pomysłów rozegrania kolejnej tury.
3 dni to mało, zatem zgadzam się na podział ról. Mój pomysł co do wątków jest taki|: 1. szmalcownik to drań i łotr w związku z tym co robi. zresztą za rok AK będzie wydawać wyroki na takich. zatem proponuję z nim siłą i torturami, jak trzeba to nawet na koniec likwidacja.
2. kobieta w starym zawodzie: robi to dla pieniędzy, bo nie dla przyjemności, może nawet nieprzepadać za tym co robi, z Niemcami? ją trzeba podejść psychologicznie ... z pomocą pieniędzy. Armielu są szanse na jakiś fundusz na tą kwestę? (jeśli współgracze wogóle podzielą moje pomysły)
3. no a ta kwestia .. to PInhead już poruszył.

o tak se pomyślałem spoglądając w dynię
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline