Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2012, 07:41   #113
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Pinhead - pomysł bardzo, bardzo dobry. Pokazuje świetną stronę charakteru młodego Stryja.
Dla mnie osobiście w sesjach typu horror - szczególnie w takich jak ta, czy moje "Dzieci Hioba" - najważniejszą rzeczą jest właśnie odgrywanie psyche bohaterów. Odgrywanie ich dramatów emocjonalnych, ich charakterów. Tarcza może i nie jest zbyt dobrym pocieszycielem, ale postara się To w końcu - jak pisałem - pancerniak i niekiedy ma finezję i subtelność szarżującej tankietki - ale spróbuje Bo on, rzecz jasna, nie obwinia chłopaka. Jego (i moim jako ten NPC zdaniem) chłopak zrobił wszystko, jak należy

Co do pieniędzy. Sumka na takie cele znajdzie się. Zostanie przekazana przez odpowiedni punkt, kontakt przed wieczorem. Nie znam cen w okupowanej Warszawie, nie jest to dla mnie aż tak istotne. Skupiając się na kwestiach osobowości bohaterów i przebiegu fabuły nie zawracam sobie głowy detalami. Ale jeśli komuś się chce poszukać jakiś historycznych odnośników - będzie miał plusa

Tutaj ciekawy artykuł o codziennym życiu.

OKUPACYJNA CODZIENNO¦Æ - KATARZYNA GRACZYKOWSKA - Wiedza i ¯ycie - 9/1999
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 01-11-2012 o 08:18.
Armiel jest offline