Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2012, 11:41   #4
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Wysłuchał uważnie co ma do powiedzenia mężczyzna. Po chwili namysłu, rozejrzał się dokładnie czy nikt ich się nimi zbędnie nie interesuje. Odpowiedział sucho, wręcz analitycznie, brzmiąc trochę jak cyniczne odzwierciedlenie jakiegoś biurokraty:
- Pozwoli Pan, że nie odpowiem na ostatnie pytanie. Więc podsumowując - mam się zająć kimś, kto nie wiadomo czy i kiedy przybędzie. Na dodatek jest kontrahentem największej organizacji na czarnym rynku. I mam dostarczyć cel żywy... - z początku mogło to brzmieć pretensjonalnie i ironicznie - Dobrze - odrzekł krótko z zaskakującą aprobatą - Mam jednak nadzieję, że zleceniodawcę na to stać. Rachunek wystawiam po wykonaniu zadania. Będę w kontakcie, oczywiście z szyfrowanego połączenia.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline