Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2012, 12:44   #120
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Poczytałem trochę o prostytucji za okupacji. Wygląda że ta kwestia, zresztą do niedawna temat tabu miała co najmniej dwuwymiarowy aspekt.
Były nawet domy publiczne w Wawie, tam bywali żołnierze niemieccy i oficerowie co było zalecane- bezpieczeństwo w aspekcie chorób, czystości itd, zalecane również ze względów realizacji potrzeb fizjologicznych. Zakładam że nasz trop to właśnie kobieta pracująca w takim miejscu. I dlatego nie da jej się odwiedzić jako klient- tam Polacy nie chodzili. Trzeba ją przyobserwować np po pracy, i wtedy podjąć próbę rozmowy perswazji lub innej formy prowadzącej do uzyskania informacji. Nie wydaje mi się aby można było do niej się dostać jako klient ( o czym pierwotnie pomyślałem) choć argument finansowy może zadziałać.

Druga grupa to młode i nie tylko kobiety zmuszone do oddawania się z głodu, totalnego braku środków do życia- to miało miejsce na ulicy.

Seksualne niewolnice III Rzeszy - WPROST


EDIT: OK Armielu roger przyjąłem
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 02-11-2012 o 13:05.
Szamexus jest offline