Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2012, 21:40   #4
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Rimini "Czarna Jaskółka" Roscara
ex-SOLDIER

Rimini nie należy do specjalnie głośnych osób. Jego podstawowym schematem postępowania jest zebranie informacji, a następnie użycie ich w celu poprawienia swojej aktualnej pozycji. Nie jest zwierzęciem politycznym.
Określenie go jednym słowem: skuteczny. Jako SOLDIER prezentował poziom równy Sephirothowi i Genesisowi, należał zatem do 1st Class.
Jest osobnikiem przeciętnego wzrostu o jasnych, szarych, niemal białych włosach i charakterystycznie czerwonych oczach. Zdarza się jednak, że jego tęczówki stają się zielone. Nie wygląda na zbyt umięśnionego, nie ma jednak problemów z długą, wymagającą wytrzymałości i siły walką. Z wybitną precyzją posługuje się mieczami i nożami.
Czasem zdradza pewne oznaki nerwowości, jakby cały czas coś go ścigało. Kto wie... może i faktycznie ściga...?
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline