Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2012, 15:27   #5
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Wolałbym nieco szybsze tempo odpisów, ale jakoś przeżyję i takie :P
Założyłem takie a nie inne tempo, co nie znaczy, iż dokładnie z taką prędkością będzie się toczyć rozgrywka - jeszcze nie wiem ilu graczy tutaj będzie i jak szybko będą oni sami chcieli toczyć rozgrywkę, dlatego nie chciałbym ustanawiać jakichś częstszych odpowiedzi. Ja sam mam zamiar odpowiadać możliwie w każdy weekend.

Cytat:
Obostrzenia co do klas (żadnych czystych czarujących) i ras (no gnomes & no dwarfs, elves) raczej nie zachęcają do uczestnictwa w rekrutacji z racji sensownego uzasadnienia. Choć "kaprysy MG" rozumiem.
Ujmę to tak: tabelki "klasa" mogłoby właściwie w ogóle nie być, ponieważ nie do końca obchodzi mnie w tej sesji jakie role w drużynie będą miały poszczególne postaci, tylko kim te postaci będą. Koncepcja czystych magów zepsułaby mi poniekąd koncepcję na grę; drużyna nie ma być tutaj zbitką, która wojennie się doskonale uzupełnia, tylko galerią postaci, z którymi wykrzesana zostanie historia. Nie żeby jedno wykluczało drugie, niemniej chciałbym, by gracze skupili się bardziej na swoich postaciach, niźli ich "roli".

Ale wiecie co? Widzę, że jednak, skoro krzyżuję tak potencjalnym graczom plany, może trochę popuszczę. Dopuszczę czyste klasy magiczne oraz genasi; za chwilę zedytuję posta. Zastrzegam tylko, iż magowie nie będą mieli żadnej przewagi bojowej ponad innymi klasami jedynie z racji faktu, iż są czaromiotami.

Cytat:
A w ogóle z jakim poziomem zaczynają postacie, bo to gdzieś mi umknęło w tej rekrutce.
Nie miało co umknąć, gdyż rzeczywiście tego nie napisałem; postaci zaczynają na pierwszym poziomie, niemniej rozwój będzie wyglądał trochę inaczej w stosunku do podstawowego D&D3,5, dlatego ten "pierwszy poziom" ma oznaczać raczej początek przygody, niźli "postaci na poziomie pierwszym w D&D", raczej nie zaczynacie jako żołtodzioby, lecz obyci klatkowicze.
 
Ghoster jest offline