Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2012, 20:50   #14
Pietro
 
Pietro's Avatar
 
Reputacja: 1 Pietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodze
Zacznę może tak - Wolfsheim był pierwszym scenariuszem, który poprowadziłem w Scionie, więc przez tych kilka lat wykorzystałem go wiele razy i na wiele różnych sposobów.
Podobnie jest z tym, choć wolałem wspomnieć o tym dopiero po zakończeniu sesji, żeby ludzie niepotrzebnie nie zaczęli przeszukiwać internetu w poszukiwaniu pdfów.
Ot połączenie ostatnich odwiedzin w południowych Niemczech i z uwagi na brak doświadczenia w takim MGowaniu, chęć sięgnięcia po sprawdzony scenariusz.

Skoro zaś o nim mowa:
Akcja nie będzie działa się w Wolfsheim, za to w prawdziwym mieście znajdującym się na terenie Schwarzwaldu. Pojawią się również Wilkołaki, które będą stanowiły część konfliktu. Do tego jeszcze kilka subtelnych elementów tła i na tym podobieństwa się kończą.
NPCe, sama historia powstania miasta, mityczne istoty obecne w okolicy, fakt, że scenariusz w mniej więcej połowie zakłada przeniesienie akcji na północ itp.
Słowem produkt White Wolfa jest w tym przypadku ledwie wyraźnym szkicem.
 
__________________
Sometimes you have to play a long time to be able to play like yourself.
- Miles Davis
Pietro jest offline