Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2012, 21:02   #86
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Na początek - kanna - chciałem Ci (jak na razie) podziękować za grę. Basia zginęła. Ale ... jeśli gracze sobie z zadaniem poradzą ...będzie jeszcze miała posta do napisania za jakiś czas. Więc, czytaj sesję dalej, jeśli mogę prosić.
Muszę przyznać, że żal mi straszliwie Basi Zielińskiej, bo była naprawdę ciekawą postacią i jestem niezmiernie zadowolony, że wziąłem Cię niejako n"nadprogramowo" do tej sesji. Opłaciło się. To, co do niej wniosłaś było wspaniałe.

Reszta - czas na posty - 10 dni - do 14 listopada 2012r.

Harad, Ravanesh i Gryf - Wy oczywiście możecie się spotkać i pogadać. Jako, że nie udało się dokończyć dialogu poprzednio, możecie to zrobić teraz. Możecie też z tego dialogu zrobić wspólny post.
OD Izy, po godzinie, dowiecie się, ze są pewne komplikacje związane ze złą dawką środka znieczulającego lub jakaś nietolerancja o której nie mieli wiedzy i ... Teresa zapadła w śpiączkę. Ale lekarze są dobrej myśli. Sądzą że jutro powinna się z niej wybudzić.

Tutaj Wasza inwencja. Wasza część przygody.

Akcję dociągajmy do wieczora.

Baczy - Ty też masz "wolne" od koszmarów i strachów. U Ciebie jest blisko wieczór. Możemy pograć na GG docku. Lub po prostu napisz, co bohater robi.

Liliel - my, to co lubisz. Czyli akcja na GG docku. Czasami mogę pisać w pracy, więc odpowiedzi moje mogą pojawiać się nie tylko pod wieczór. Takie małe pocieszenie.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 04-11-2012 o 22:51.
Armiel jest offline