Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2012, 00:11   #9
Feniks
 
Reputacja: 1 Feniks nie jest za bardzo znanyFeniks nie jest za bardzo znany
Taro’khan Juurin i Jinn

Najpier Taro’khan opisał wyspy na co Genialny Żółw tylko kiwał głową i przysłuchiwał się.

- Dobrze się spisałeś chłopcze. Jak widzisz sprawny umysł jest równie ważny co siła mięśni.

Po tym Jinn zaprosił wszystkich przed telewizor, wyglądało na to, że jego czar nie działał, bo nic się nie stało. Dopiero po minucie na ekranie pojawił się obraz trzech wysp w okolicy, kamera powoli pokazała każdą z nich, żyjące tam stworzenia i dostępne zakamarki. Kamera była nawet tak dokładna, że można było rozróżnić nazwy ulic i twarze mieszkańców w okolicznych wioskach.

Genialny Żółw przyklasnął w dłonie z wrażenia.

- Przyznam, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Pierwszy raz mam przyjemność uczyć Jinna i pewnie jeszcze będziesz mógł nas kilkoma rzeczami zaskoczyć. Obydowje zdaliście pierwszy test. Teraz zaczekajmy na wyniki reszty. Weźcie sobie co chcecie z lodówki do jedzenia i usiądźcie i opowiedzcie nieco o sobie. Dlaczego chcecie się uczyć sztuk walki?

Batoru Ushi

Kobieta w sklepie spojrzała na stojącą przed nią krowę i zastanowiła się przez chwilę.

- Jeżeli masz dość pieniędzy to najszybciej dostać się na wyspę śmigłowcem, ale to kosztowne, tańszą wersją będzie zabranie się z jednym ze statków, z tego co wiem najbliższy odpływa za parę godzin. Co się zaś tyczy Inijaken to jest to niewielka wyspa w pełni pokryta lasem, znajdziesz na niej sporo okolicznej zwierzyny, kilka mniejszych gadów i drapieżników ale żadnych przerażających dinozaurów. Największym plusem wyspy jest to, że jest ona niezamieszkała przez nikogo więc można się tam spokojnie przechadzać całymi dniami.

Kiedy kobieta kończyła mówić, do sklepu właśnie wpadł zziajany i przemoczony Krilan, po reszcie z drużyny nie było najmniejszego śladu.
 
Feniks jest offline