Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2012, 23:16   #105
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
- "Zawirowanie czasoprzestrzeni"? Nie mam pojęcia co to za rzecz ale chyba właśnie to zrobiliśmy, skoro tak mówisz...

Iss popatrzył się na sztorm. Wyglądało to przerażająco...

- Fishy Medal? Po to tu przyszliśmy... Ale chyba nie zaczniemy w taką pogodę, nie? No i... - Iss pomyślał o ciepłej, bezpiecznej jaskini, ale potem spojrzał na twarze Jacka i Luaki. Poddał się - Ale nie możemy tak zostawić naszych przyjaciół, nawet jeżeli są nieznośni i nie dorastają mi do pięt w walce. Posłuchajcie - Zwrócił się do nieznajomych. Wydawali się warci zaufania. - tam w lesie coś jest. Zaatakowało tego tutaj i jego towarzyszy. Nas była piątka, ale uciekając rozdzieliliśmy się. Po części zawdzięczamy ratunek thulhu ale teraz są wyczerpane. Musicie nam pomóc. Niech dwóch z was zaniesie tego tutaj do waszej jaskini, myślę, że nic mu nie będzie. Trzeci niech pójdzie z nami, żeby nas potem do niej zaprowadził. Musimy się spieszyć, żeby zdążyć przed sztormem. A kiedy już przyjdziemy do tej jaskini, wyzwiemy was na pojedynek by zdobyć fishy medal. Co wy na to, sztama?
 
Issander jest offline