Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2012, 14:16   #1
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
<Komentarze>Opowieść zapisana krwią.

Głupio rozpocząć nieco ten wątek od słowa: Witam ;]. Ale... Niech będzie: Witam was kameralna drużyno ;D.

Postanowiłem założyć mimo wszystko komentarze, tak na wszelki wypadek. Czasami jest mi dużo łatwiej komunikować się dzięki nim i zdecydowanie łatwiej złapać mnie na forum ;].
Jak pisać nie zamierzam nikogo tutaj uczyć, chyba obydwoje dobrze to wiecie.

Z miejsca pragnę wyjaśnić o co chodzi z moim postem, który wrzuciłem przy otwarciu sesji... Jest to nic więcej jak pewne wprowadzenie i rozwinę je o pierwsze wydarzenia dla was kiedy tylko dokończymy formalności między sobą :]. Pracuję też nad opisaniem znalezionej mapki Halarahh bo sporo akcji w sesji będzie kręciło się dookoła tego miejsca. Zatem zapytam od razu: chcecie już na wstępie zobaczyć opisaną mapkę, tak żeby jakoś kształt miasta sobie wyobrazić? :].

Takie rzeczy - mapki sytuacyjne, plany itp. - będę udostępniał tutaj. Niech już się do czegoś przydadzą te komentarze ^_^.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline