Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2012, 19:54   #6
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Przegląd gier RPG!




Jak najszybciej poznać grę? Uczestnicząc w niej!
W jaki sposób?

Otóż na Orient Expressie - przeglądzie gier RPG bardziej i mniej znanych.
W grono prezentowanych systemów wchodzą:
  • A Penny For My Thoughts
    Szpital psychiatryczny. Bohaterowie ogołoceni ze wspomnień połączeni ze sobą słabymi nitkami własnych podświadomości. Żadnej zdrowej osoby. Terapia się rozpoczęła...
  • Apocalypse World
    Świat się zmienił, a przede wszystkim zmieniły się umysły ludzi. Tylko w jeden sposób można dowiedzieć się jak bardzo oraz w jaki sposób. Przekonać się.
  • Blood and Honor
    Fani Legendy Pięciu Kręgów, ręka do góry! Oto przygoda dla samurajów!
  • Cthulhutech
    Futurystyczna Ziemia nawiedzana przez sługi Azatotha.
    Bohaterowie przeciwstawią się powiewowi z Yuggoth.
  • Dark Heresy, Rouge Trader
    Jakże mogłoby zabraknąć przedstawiciela Warhammera? Jego Wysokość Imperator zaprasza do swojego świata. Warhammera 40 000.
  • D&D 5th Edition
    Kto nie zna Dungeon&Dragons? Oto najaktualniejsza odsłona.
  • Dresden Files
    Oto świat, w którym gangster z mocami magicznymi może zmierzyć się z wilkołactwem gliny, zaś wampirzy mechanik zabierze się za naprawę. Może składać do kupy będzie ludzki lekarz? W jakiego potwora się wcielisz?
  • Fiasco
    Idealne dla miłośników filmów takich jak "Kac Vegac" czy "Przekręt". Gracze muszą się mocno trzymać, bo wrzuceni zostaną w sam środek zawieruchy.
  • Hell for Leather
    Pięć milionów dolarów w tydzień? Wystarczy wykonać trzy zadania i dotrzeć w wyznaczone miejsce. Proste, nie? Być może byłoby takie, gdyby przez ten tydzień uczestnik nie zrzekł się wszystkich praw, zaś za jego głowę wyznaczona została nagroda miliona dolarów. Wygrać może tylko jeden, a uczestników jest trzech...
  • Hero Captain King
    Oto świat "Tabula rasa". To Gracze od podstaw tworzą świat fantasy nasycając go kryzysami na miarę rzeczywistości. Później spróbuj rozwiązać problemy tak, by ludziom żyło się dobrze.
    Ja osobiście życzę powodzenia
  • Joints & Jivers
    Już sama nazwa powinna być nieco sugestywna. I słusznie, ponieważ nie kto inny jak Gracze sprzeciwiać się będą Rządowi lat 70-tych.
  • How I Learned To Stop Worrying And Love The Bomb Shelter
    "Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę."
    W schronie przeciwatomowym jednej osobie nie wolno ufać. Tylko komu?
  • Marvel Heroic Roleplaying
    Stwórz własnego bohatera i wciel się w niego, by uratować świat przed złem!
  • Microscope
    Wpływaj na historię na przestrzeni tysiącleci, twórz lub niszcz cywilizacje. Bądź siłą decydującą w świecie!
  • Mouse Guard
    Kto kiedykolwiek wcielił się w rolę myszy? Eksperymentatorzy wszystkich krajów, łączcie się!
  • Srebrne Miasto (Nibykonkurs 19)
    Anioły ze zrujnowanego Srebrnego Miasta. Strażnicy ludzi przegrali z pychą chronionych, a teraz toczą wojny na płaszczyźnie snów...


Oto źródło: Orient Express na Falkonie
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 06-11-2012 o 19:59. Powód: Źródełko
Alaron Elessedil jest offline