Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2012, 16:33   #510
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Eee... cholera, dni mi się pomieszały. Wbiłem sobie do łba, że w obu moich sesjach termin wypada w tym samym dniu, a tam ukradkiem przesunęli o jeden i mnie zmylili wczoraj wieczorem stagnacją w interesie. Zresztą u nas też ruch był jakby mniejszy, niż można by oczekiwać...

No, trudno, ostatni PP do Twojej dyspozycji, Marrrt. Przepraszam.

Co do oferty Ericha, to Spieler docenia, ale coś mi się zdaje, że poprze raczej Gomrunda. Poza tym w sumie to głównie dziewczęta troszczyły się o śpiącego księcia.
 
Betterman jest offline