Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2007, 22:12   #25
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
No... będę nie dobra i powiem tyle, że nie lubię spóźnialskich. McQusownik oraz Grace Temptest się nie dostali. Wasze karty nie były zbyt interesujące, jak na moją sesje. Hermi przyjęta.

Co do sesji. Jako MG będę Was prowadzić w walkach i robić w sumie to co każdy MG. Natomiast postać Naomi będzie z Wami podróżować. Przyda Wam się demon w drużynie ;p. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne... A, znów bym zapomniała Ci, którzy są przyjęci, bardzo bym prosiła, abyście podali mi swoje nr. gg. Ułatwi mi to przekazywanie ważnych i poufnych informacji. Dobrze by było, jakbyście również posiadali gg uczestników. Unikłabym niepotrzebnych w sesji nieporozumień.

Pozdrawiam


[fade:671d2b1101]!!SESJA RUSZYłA!![/fade:671d2b1101]
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline