Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2012, 00:27   #1
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Pamięć pilnie poszukiwana

Witam szanownych graczy w mojej pierwszej sesji na tym forum i w świecie "Wiedźmina"! Dlatego trochę uprzedzam, że nie będzie idealnie, genialnie etc., ale postaram się zrobić co w mojej mocy, byśmy bawili się dobrze.

Początek zajął mi trochę czasu, bo różne pomysły, opcje rozważałem w rozpoczęciu, a na koniec i tak zrobiłem coś innego, zaczynając z grubszej rury, od walki. Jakoś drużynę trzeba w miarę zjednoczyć

Zanim jednak odpiszecie, to chciałbym, żebyście w panelu sesji wkleili swoje KP, zaś najważniejsze będzie dodanie avatarów, które były obligatoryjne we wzorze karty postaci. To tak, by inni mogli ocenić wasze postacie jak najbardziej rzeczywiście, czyli po wyglądzie.

A co do już samych odpisów, to mam nadzieję, że dosyć jasne jest, że opisujecie zamiary swoich postaci, a nie już rzeczywistość.
Wersja zła:

Cytat:
Atakuję przeciwnika cięciem zza głowy, rozcinając go od barku po jądra.
Wersja dobra:

Cytat:
Atakuję przeciwnika cięciem zza głowy, starając się trafić go w bark.
Oczywiście, to tak mało staranny przykład, pewnie i bez tego wiecie, o co chodzi. Nie chcę, by schemat akcji w czasie walki był identyczny z tym podanym powyżej, a po prostu by zachowana była ta zasada, że to ja jestem MG i to ja decyduję, czy traficie, jakie rany zadacie, czy unikniecie ataku itp. Oczywiście będą sytuację, gdy dam Wam wolną rękę do kreowania rzeczywistości, nawet w czasie walki.

Czas na odpis dla Was to powiedzmy 5 dni.
Pozdrawiam i życzę udanej rozgrywki

PS mam nadzieję, że w pierwszym poście niczego jeszcze nie pokręciłem, jak tak, to pisać
 

Ostatnio edytowane przez Zara : 08-11-2012 o 00:30.
Zara jest offline