Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2012, 17:46   #19
Pietro
 
Pietro's Avatar
 
Reputacja: 1 Pietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Wnerwik Zobacz post
Sesja zapowiada się ciekawie, ale... trzeba znać Sciona, by zagrać?
Wystarczy cofnąć się do moich pierwszych postów w temacie. Początkujący jak najbardziej znajdą dla siebie miejsce. Mogą też liczyć na moją pomoc podczas tworzenia kart.
Później podeślę im tylko materiały z rzeczami, które będą musieli opanować. No dobra "musieli" to zbyt mocne słowo. Po prostu ich znajomość znacznie ułatwi im życie (o tych też już wspomniałem).

Cytat:
Napisał Anonim
1. Zmień nazwę "Rus" na na przykład "Rodzina". Miło by było jakbyś dał polskie nazwy tych bóstw z Rodziny
Nazwy są już średnio istotne. Użyłem angielskich bo po prostu przepisywałem z pdfa. No ale tak jak podczas sesji ludzie będą mówili Afrodyta, a nie Aphrodite, tak równie dobrze mogą wymienić Svarog'a na Swaróga.

Cytat:
Napisał Anonim
2. Nie dawaj odnośnika do mediafire, bo to ma jakiś przykry skrypt, z którym walczyłem od 10 minut, żebym mógł korzystać z komputera. Nie lubię trybu awaryjnego, więc na przyszłość nie dawaj mediafire.
Link wziąłem z forum White Wolfa, a że nigdy nie miałem problemów wrzuciłem jak leciało. Jakby co dopisałem w nawiasie, że link prowadzi do serwera mediafire. Jeśli inni też mają jakieś problemy mogę rozesłać w pdfie na maile. Podrzućcie tylko adresy na PW.
 
__________________
Sometimes you have to play a long time to be able to play like yourself.
- Miles Davis
Pietro jest offline