Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2012, 17:56   #29
maeliev
 
maeliev's Avatar
 
Reputacja: 1 maeliev nie jest za bardzo znany
Witam wszystkich, kłaniam się, mój pierwszy post na forum
Siemano Ghoster, jednak się skuszę- daj mi chwilkę na ogarnięcie karty, maks. jutro będziesz ją miał, bo jeszcze dzisiaj muszę kilka rzeczy załatwić, a od takiego 'załatwiania' często wracam do domu o czwartej rano i bynajmniej nie w stanie do pisania czegokolwiek, wiesz, jak jest, hehe

Kaitlin, system jest świetny, polecam- możesz się go uczyć grając, musisz po prostu grać Pierwszaka, czyli jak to się u nas w Sigil mówi- Tępaka, osobę z Pierwszego Planu Materialnego, czyli jakiegokolwiek 'normalnego' świata D&D (Greyhawk, Forgotten Realms, Lankhmar etc), czy nawet innego systemu (w moich sesjach można grać nawet kowbojem z Arkansas, portale są wszędzie, a Sigil szybko uczy swoich praw). Centrum Planescape jest Sigil, Miasto Drzwi, z którego i do którego prowadzą portale do wszystkich możliwych sfer, płaszczyzn czy wymiarów bytu, może więc znaleźć się tam dosłownie każdy poza Mocami (Bogami), dla których miasto jest zakazane. Moja postać chętnie zaopiekuje się Pierwszakiem, raz, pasowałoby to do jej charakteru, dwa, to może być nawet zabawne, hehe

(26 punktów?!? Niezłą bandą jeleni gramy...)
 
__________________
I'm a broken pony on the carouselle of life

Ostatnio edytowane przez maeliev : 09-11-2012 o 18:08. Powód: literówki, eliminacja padacznych emotikon, nowe myśli, hahah
maeliev jest offline