Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2012, 18:02   #9
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Dobrze, że mnie Falcon911 uświadomił, bo w sumie posty graczy zawsze czytam przed samym odpisem, bo na świeżo po przeczytaniu mi jakoś później lepiej odpisywanie idzie. Widocznie muszę to zmienić.

Bo Dunken Meiser, postać Bonifacego, nikogo nie stratowała i nikogo jeszcze nie zabiła. Może co najwyżej podjąć taką akcję, a ja opiszę, jak mu się to udało. Prosiłem o to w pierwszym poście w komentarzach, rozumiem, że nie został on w porę zauważony, ale jednak też ogólnie panuje jednak taka zasada, by w pewnych sprawach (a zwłaszcza takiej walce) nie nadużywać możliwości kreowania świata. Polecam więc przeczytanie pierwszego posta w tym temacie i zmienienie swojego odpisu, także proszę o to MrKoffina i Zormara.

Jeszcze raz dzięki Falcon za cynk i przepraszam za zamieszanie, w końcu to też moja wina.

Edit: no i Carasell niestety także, nie zdążyłem...

Edit2: i jeszcze jedna prośba. Jak macie coś, co nie zawiera się w swoim poście, jakiś komentarz, czy cokolwiek, to śmiało piszcie w tym temacie.
 

Ostatnio edytowane przez Zara : 09-11-2012 o 18:05.
Zara jest offline