Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2012, 10:34   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
SERCE TAJGI [ZEW Cthulhu 18+] - komentarze

Witam wszystkich serdecznie.

Cieszę się, że mam tak świetny personalnie skład do gry. Mimo, że to nie moja autorska przygoda, liczę na to, że uda mi się wejść w "jej ducha" i że Wy będziecie się przy niej bawić.

Tak jak pisałem sesja nie będzie długa. Więc nie musimy napinać tempa sesji. Ustaliłem że piszemy - gracze raz na tydzień, ale w razie takiej konieczności ten 1 czy 2 dni dłużej nic nie zmieni.

Zasady pisania postów.

1. Piszemy w pierwszej lub trzeciej osobie. Jak komu jest wygodniej.
2. Piszemy poprawną polszczyzną. Nie wymagam pogrubień, kursyw. Chodzi mi jedynie o to, by tekst był zrozumiały i czytelny dla innych. To wszystko.
3. W przypadku niemożności napisania postu w terminie proszę mnie o tym uprzedzać z jakiś tam rozsądnym wyprzedzeniem (powiedzmy doba). Oczywiście w przypadku sytuacji losowych i nieprzewidywalnych nie będę tego wymagał. W sytuacji, kiedy spóźnienie będzie niewielkie – poczekamy ten dzień lub dwa dłużej na piszącego. Najważniejsza będzie opowieść a nie jej tempo, chociaż na rozwlekanie sesji w czasie nie pozwolę . Jak to ja.
4. Założę GG docka do rozmów, bo warto.

Witam raz jeszcze i czekajcie na uzupełnienie posta otwierającego, a potem ruszymy.

EDIT: Możecie też dodawać awatarki - szerokość maksymalna powiedzmy 220 pikseli.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 10-11-2012 o 10:50.
Armiel jest offline