Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2012, 19:18   #20
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Vivianne, nie musisz znać podręcznika. Nawet Ci, którzy nie mają zielonego pojęcia o systemie mogą zagrać. Podeślij mi koncept, jak chcesz, a mechanikę pomogę Ci rozpisać. Świat i podstawowe informacje również przybliżę. Zapraszam, każdy ma równą szansę.

Do końca rekrutacji pozostały dwa tygodnie, więc mnóstwo czasu aby stworzyć ciekawą postać. A skoro już o tym mowa...

Płeć może być dowolna. Highlander pytał się o to przez PW i postanowiłem jasno zaznaczyć w rekrutacji, coby uniknąć powtórzeń. Płeć nie ma znaczenia, można grać swoją, można grać przeciwną. Jak postać będzie ciekawa, to może być i hermafrodytą. Nie mam uprzedzeń w takich kwestiach.

Co do Przymierzy to wszystkie "mainstreamowe" + Niezrzeszeni są dla Was dostępne. Miotowi Beliala i VII natomiast mówię stanowcze nie.

Spis ważnych NPC'ów już się pojawił. Brakuje tam dwóch Regentów i kilku innych informacji (portrety, Elizja czy struktury Przymierzy), które pojawią się do poniedziałku. Można sobie ich podpinać pod postacie w postaci kontaktow czy rywali. W granicach rozsądku oczywiście. KLIK!

Na chwilę obecną to wszystko. Czekam na koncepty i pytania.

Pozdrawiam,
Aro.is
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline